Benim Odam markası ile faaliyet gösteren Bayras Mobilya 2017'den bu yana tüm süreçlerinde Workcube ve e-furniture kullanıyor.

 

1996 yılında kurulan Bayras Mobilya fabrikasyona geçiş ile birlikte "Benim Odam" markasını kullanmaya başladı. Benim Odam markası ile kaliteli ve trend genç, çocuk ve bebek mobilyaları konusunda çalışan Bayras Mobilya 12.000 m2 kapalı alanda aylık 8-10 bin arası modül üretimi gerçekleştiriyor. 
 
 
 
 
2017 yılında Workcube kullanmaya başlayan Bayras Mobilya 6 ay gibi kısa bir sürede tüm birimlerde Workcube kullanımını tamamen yaygınlaştırdı

 

Bayras Mobilya Dijital Dönüşüm Projesi Workcube iş ortağı ve aynı zamanda Workcube E-furniture çözmünün üreticisi Ezgi Yazılım tarafından hayata geçirildi.
 
Workcube ve Workcube E-furniture dikey çözümünün birlikte sunduğu araçlar sayesinde teklif, satış, üretim planlama, mobilya tasarım, lojistik, depo yönetimi gibi tüm alanalrda Workcube'u kullandıklarını belirten Bayras Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Beytullah Yörükoğlu Workcube E-furniture sayesinde tasarlanan mobilyaların kolay bir şekilde üretime aktarılabildiğini, üretim maliyetlerini ve termin sürelerini anında sistemde görebildiklerini belirtiyor.
 
 
"İsteklerimizin hiç bitmeyeceğini biliyorum. Workcube'ün de bu isteklere her zaman cevap verebileceğini gördük." Beytullah Yörükoğlu" - Yönetim Kurulu Üyesi
 
Mobilya ürünlerinin demonte yapısının, ürünlerin özelleştirilebilir olmasının, çok paketli, çok modüllü, çok parçalı ve çok operasyonlu üretim yapılması zorunluluğunun Mobilya sektöründe ERP uygulamaları için en önemli zorluklar olduğunun altnı çizen Ezgi Yazılım Kurucusu Zeki Anıl Gülşen, proje ile temel amaçlarının kullanıcıların alışkanlıklarını bozmadan tüm süreçlerini Workcube sisteminde yönetebilecekleri bir yapı kurmak olduğunu belirtiyor.  
 
Workcube ile bütünleşik çalışan el terminalleri ve baskı sistemleri ile lojistik ve teslimatta hata oranını sıfıra indiren Bayras Mobilya Dijital Dönüşüm Projesindeki tüm detayları Başarı Hikayesi videomuzda izleyebilirsiniz.