Bünyesinde Workcube ERP kullanan Mobilya Sektöründe faaliyet gösteren değerli markalarının Sistem Yöneticileri ile Digital Dönüşüm Sistem Yöneticisi Eğitimi İnegöl’ün güzide ortamlarından Sedef VIP Salonunda Ezgi Yazılımın Organizasyonuyla gerçekleşti.

İki günlük eğitimin ilk gününde; Workcube Catalyst sürümünün getirdiği yenilikler, yetkilendirme aşamaları, Süreç Yönetiminin işletmelere sağladığı digital yönetim, Page Designer kullanımı ve Sistem ayarları konularında Connect Bilişim Workcube Uygulama Danışmanı Yunus Bayındır ve Ezgi Yazılım Workcube Uygulama Danışmanı Zeki Anıl GÜLŞEN’in sunumları ile Eğitime katılan Sistem Yöneticileri Workcube Catalyst’in avantajlarını tanımış oldular.

İkinci Gün, Mobilya sektörünün bütünleşik çözümü olan E-Furniture ait modüllerinin Workcube Catalyst sürümündeki yeni yüzü ve yeni özellikleri, Endüstri Mühendisi ve Yalın Üretim Uzmanı Oktay KAHYA ve Zeki Anıl GÜLŞEN’in sunumlarıyla katılımcılar bilgilendirildi. Günün öğleden sonraki bölümünde Workcube Topluluk Lideri Ömer TURHAN ve Workcube Türkiye Katalizör Yönetim Kurulu üyesi Prof. Murat KASIMOĞLU tarafından Digital Dönüşüm semineri verildi. 2 saatlik sunum sonunda Eğitime katılan Sistem Yöneticilerine düzenlenen Katılım Belgeleri takdim edildi.


Üçüncü gün Sistem Yöneticileri arasındaki kaynaşmayı arttırmak ve eğitimin yorgunluğunu atmak amacıyla Bursa’nın önemli Turizm Merkezlerinden Uludağ’a gezi düzenlendi. Kışın görsel güzelliğinin yoğun olarak yaşandığı kar manzaraları içinde birlikte icra edilen piknik katılımcılara ve her zaman hatırlayacakları güzel bir anı olarak etkinliğin önemli bölümlerindendi.