Orge Grup Yapı Mobilya A.Ş., Aydın Efeler ilçesinde 17.000 metrekarelik kapalı alanda Themore Concept  markası ile mutfak, banyo, kapı, dolap, gardırop ve dekorasyon ürünleri üretiyor. Türkiye'de ve yurtdışındaki 17 Mağazası ile perakende satış, toptan satış ve ihracat gerçekleştiren Orge, sektöründe 40 yıllık bir tecrübeye sahip.

Birbirinden farklı ölçülerde ve modellerde özelleştirilmiş üretim yapan ve hareketli bir reçete yöneten Orge; Workcube ve Workcube E-Furniture ile tam termin verebildiği bir sipariş yönetimine, tasarımdan paketlemeye hızla ve kolaylıkla özelleştirilmiş üretim yapabildiği bir üretim yapısına, tamamen dijital ortamda ilerleyen lojistik operasyonlarına, hammaddede ve stokta yoka düşürmeyen bir tedairk yönetimine kavuştu. Mağazalarını da tamamen online olarak merkezi sistem üzerinde yöneten Orge faturalamadan nakit akışı yönetimine finans ve risk yönetimi süreçlerinin tamamında da Workcube kullanıyor.

Orge'de hayata geçen başarılı proje Workcube İş Ortakları Bursa Merkezli Ezgi Bilgisayar ve İzmir Merkezli Connect Yazılım işbirliği ile hayata geçti.

Orge Projesini; Yönetim Kurulu Bakanı Ahmet Geçgel, Genel Müdür Yardımcısı Elif Sağlık, Arge Müdürü Alpaslan Akşit, Üretim Planlama Müdürü Hakan Yapıcı, Dekorasyon Yöneticisi Şenol Kuzu ve iş ortaklarımız Yunus Enis Bayındır ve Zeki Anıl Gülşen anlattı.