Workcube, Ezgi Yazılım, İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası'nın ortaklaşa düzenlediği, Mobilya sektörü ağırlıklı bir programa sahne olan E-İş Seminerlerinin bir ayağı da İnegöl'de gerçekleştirildi.

Onlarca işletmenin temsilcilerinin katıldığı seminer zengin ve renkli bir organizasyon olarak büyük beğeni topladı.  Workcube E-İş Sistemleri A.Ş. Genel Müdürü Ömer Turhan'ın konuşmacı olarak katıldığı toplantıda İTSO yöneticileri de hazır bulundu.


 

 

Türkiyenin en önemli sanayi kuruluşlarının da yer aldığı Organize Sanayi Bölgesinin bünyesinde barındıran İnegöl ve bu önemli kuruluşların temsilcisi olan İTSO 19.yüzyılın sonlarına dayanan köklü bir kuruluştur. İTSO- Workcube E-İş Semineri 4 Aralık 2007 tarihinde İOSB konferans salonunda gerçekleşti. İTSO, Workcube E-İş Seminerlerinin en dinamik ve en kalabalık duraklarından biri oldu.

Ulusal ve uluslararası rekabetin tavan yaptığı bir dönemde küçük ve büyük ölçekli bütün kurumların bu yüksek rekabeti göğüslemenin yanında sektördeki varlığını sürdürebilmesi için, bugünün ve yarının trendlerini yönetebilecek yepyeni iş stratejilerini geliştirmeleri gerekmektedir. En güncel teknolojinin tüm nimetlerinden faydalanmak ve sektörel dinamiklerin tümüne hükmetme gücüne sahip olmak, E-İş'in öncülük ettiği yepyeni İşletme Yöntemlerinin stratejik ve operasyonel olarak işletmelerin merkezine oturtulmasıyla mümkündür.

Özellikle KOBİ lere yönelik olarak organize edilen Workcube E-İş Seminerleri, global ve yerel dinamiklere/değişimlere hükmetmenin hatta öncülük etmenin en önemli unsurlarından olan E-İş kavramını İnegöl'lü sanayicilerle paylaşarak gelecekteki iş yapma biçimini tanıtmıştır.