Mobilya sektöründe başarılı projelere imza atan Ezgi Yazılımın bu sektörde hayata geçirdiği bir diğer proje Nurhas Mobilya (NdesigN) E-Dönüşüm projesi. 


 

 

      Esnek üretim süreçlerine, konvansiyonel üretim yaklaşımlarıyla cevap bulamayan Nurhas Mobilya esnek üretim yönetimi konusunda çözüm üreten ve yanı sıra CRM, SCM, İK, Proje Yönetimi ve diğer tüm iletişim ve işbirliği fonksiyonlarını bir arada sunan Workcube’u teknoloji ortağı olarak seçti.

   Workcube, kendi içinde standarda sahip ancak değişken ürün ağaçlarıyla esnek üretim gerçekleştiren mobilya sektörüne “Workcube Ürün Spesifikasyonları” ile çözüm üretiyor.

     Ürün ağaçlarını tek tek oluşturmak yerine ağaçların değişken kısımları belirlenerek standartlar üzerinden, ürüne ait spesifikasyonlar sipariş ve üretim safhalarında oluşturulabiliyor. Workcube İş Ortağı Ezgi Bilgisayar tarafından yürütülen proje kısa bir süre içerisinde canlı kullanıma geçirilecek.


     Nurhas Mobilya Hakkında

     İnegöl’de; 8500 oturum/ay kapasitesiyle, toplam 14000 m2 kapalı alan üzerinde yer alan modern tesisinde salon ve oturma grupları üreten Nurhas Mobilya, NdesigN olarak üretiminin %40’ını başta Avrupa’ya olmak üzere, Kuzey Afrika, Ortadoğu ve Arap ülkeleriyle birlikte, dünya’da 33 ülkeye ihraç etmektedir. “Tasarım odaklı yenilikçi ürün” anlayışıyla özgün koleksiyonlar geliştiren Nurhas Mobilya uluslararası sektörel organizasyonlara katılarak dünya pazarındaki payını her geçen gün artırmakta ve dünyaca tanınan bir koltuk markası olmayı hedeflemektedir.

www.ndesign.com.tr